VIII. DANUBE BIKE MARATON 2017

Eredmények - Výsledky
 
Rendezvényünk elsősorban tájékozódási és teljesítménytúrának minősül. A versenyen az időmérés chip nélkül történik, valamint az ellenőrzőpontoknál a pecsételés ideje individuális. A verseny eredménye összehasonlíthatatlan a profi versenyekével. 
 
Toto podujatie je predovšetkým výkonnostnou a orientačnou cyklistickou túrou. Meranie času sa deje bez čipov, na kontrolných bodoch čakajú účastníci rôzny čas. Výsledky súťaže nie sú porovnateľné výsledkami profesionálnych súťaží.
 

Kis-Duna Körút - Okruh Malý Dunaj, Road 42 km

 
 

Nagy - Duna Körút - Okruh Veľký Dunaj, Road 85 km 

 

Dűlőjáró - Chotárne cesty , MTB 50 km

 
 

Family- Party, kids,  Road 12 km 

 
 
 
 
 

Statisztika / štatistika

 

  megtett km / ojazdené km résztvevők száma / účastníci
férfi /muž 7242 148
nő / žena 2251 64
0sszesen / spolu 9493 212

Csapatok szerinti eloszlás / Zatúpenie podľa družstiev: 

ALI-BI 22
BiKE 11
C.K. Piko Bike 10
MŠK VM Tekergők 7
MaMa Trek 5
Gellei legio 4
Nyekvarkonyi Hegyen-Volgyon Turaklub 4
ART Bikers 3
C.K.Brigetio KSE 3
ERDAR 3
FARLESK 3
Ízi rajder 3
Keszegek 3
RBBA 3
Tábor Team 3
TLW 3
Udvardi Békások 3
Dudásék 2
Horváth A+O 2
Karbu és a vizes csapat 2
Országúti cirkálók 2
Pati Kerekesek 2
Piko-Bike Team 2
V - Bike 2
DióspatonyTturistaklub 1
DJ JUAN 1
Gubala 1
Hajrákaticák-Ekecs 1
Klub 55+ 1
Lenovo cycling team 1
SFG BOS 1
Shark Team 1
Szabadság vándorai TE 1

 

Köszönjük az együttműködést / Ďakujeme za spoluprácu:

Regisztráció / Registrácia: Polák Tibor, Józsa Ilona, László Zoltán, Szikhardt Hedvig, Csóka Györgyi, Ponty Erika, Kristóf Enikő, Domonkos Emese

 

Kontrollpontok / kontrolné body: Földes József és Mónika, Csizmadia Virág, Kerekes Adrián, Bödők Károly és a csicsói Barátok 

 

Konyha / kuchyňa: Kosár Pál főszakács, Pintér József, Ponty Attila, Bajcsi Teodóra

 

Büfé / Bufet: Szikahrdt Juli, Undesser Evelin

 

Start - finish: Csaplár László, Domonkos Bence, Renczes Eszter 

 

Terepmunka / terénna práca Szűcs Ervin, Horváth Róbert, Földes József, Csaplár László, Csizmadia Zoltán

 

TámogatóK / Sponzori:

Nagyszombat Megye - Trnavský samosprávny kraj

Alistál Község - Obec Dolný Štál

Istermeat - Dunajská streda 

Csölle Magdolna - Irka ABC

Ekecs Község - Obec Okoč

FCC Environment - Dolný Bar

 

Tombolák / Tomboly:

Hotel Villa Rosa Dunaszerdahely, Kosár Attila - 63GARDEN, Kelly`s Dunajská Streda, Németh Béla, Sidó Éva- Amarillys, Hotel Amade Château - Nyékvárkony, Józsa Ranch - Alistál,  Radi Béla - háztartási üzlet, Kelo László - festékbolt,  

 

Médiapartner: Csallóköz hetilap

 

 

 

Lakhely szerinti eloszlás / Zastúpenie podľa bydliska:

SK Dunaszerdahely- Dunajská Streda 35
SK Alistál - Dolný Štál 26
SK Komárno -Révkomárom 24
HU Biatorbágy 16
SK Ekecs - Okoč 11
SK Nyárasd - Topoľníky 9
SK Nyékvárkony - Vrakúň 7
SK Nagymegyer - Veľký Meder  7
SK Keszegfalva - Kameničná 5
SK Nyitra - Nitra 5
SK Holice - Gelle 4
SK Nová Stráž - Őrsújfalu  5
SK Nagyudvarnok - Veľké Dvorníky 3
HU Bábolna 2
SK Blatná na Ostrove - Sárosfa 2
SK Bratislava - Pozsony 4
SK Dunajská Lužná  -Dénesd 2
HU Győr - Győrszentiván 2
SK Chotín - Hetény 2
SK Izsa - Iža 2
SK Gúta - Kolárovo 2
SK Malé Dvorníky 2
SK Udvard - Dvory nad Žitavou 2
SK Patince - Pat 2
HU Baj 1
SK Bátorove  Kosihy - Bátorkeszi 1
SK Boheľov - Bögellő 1
HU Budapest 1
SK Zlatná na ostrove - Csallóközaranyos 1
SK Felsővámos - Horné Mýto 1
AT Heinburg/Donau 1
SK Hornö Saliby- Felsőszeli 1
HU Koppánymonostor 1
SK Bajmóclazán- Lazany 1
SK Lég - Lehnice 1
SK Erdőhátkarcsa - Lesné Kračany 1
SK Marcellháza - Marcelová 1
SK Mihályfa - Michal na Ostrove 1
SK Nagykér - Veľký kýr 1
SK Padány 1
SK Povoda - Pódafa 1
SK Szarva - Rohovce 1
SK Kebeles - Streženice 1
SK Hidaskürt - Strekov 1
SK Kürt - Ohrady 1
SK Szentpéter - Svätý Peter 1
SK Szao- Sap 1
HU Tatabánya 1
SK Tallós -Tomášikovo 1
SK Trenčín - Trencsén 1
SK Vásárút - Trhová Hradská 1
SK Csallóköztárnok - Trnávka 1
SK Nemeshodos - Vydrany 1
SK Nemesócsa - Zemianska Olča 1
SK Felsőszeli - Horné Saliby 1